Czynne
Pon.- Pt. od 6:00 do 20:00
Sob. od 6:00 do 16:00

Istebna-Dzielec 1641
43-470, Istebna

Market Budowlany Baza

Market Budowlany BAZA to wiodący lider branży budowlanej, który na terenie Trójwsi Beskidzkiej swą historię rozpoczęła w 1993 roku. Od samego początku “BAZA” prężnie się rozwijała. W roku 2007 staliśmy się okolicznym centrum materiałów i usług budowlanych, ale nadal snuliśmy plany i wizje rozwoju. W roku 2012 dokonał się kolejny, kluczowy krok w naszej działalności - otworzyliśmy halę Marketu w nowej lokalizacji (Istebna Dzielec), gdzie mamy swoją siedzibę po dziś dzień.

Aktualnie dysponujemy dwupiętrową halą sprzedażową, magazynami artykułów budowlanym, mieszalnią farb i tynków oraz zapleczem ogrodniczym. Użytkujemy powierzchnię ponad 1000m2, a w sprzedaży mamy ponad 30 000 asortymentu.

“Nie spoczywać na laurach” to nasza domena, dlatego ciągle się udoskonalamy i poszerzamy swoją ofertę. W ostatnim czasie dynamicznie rozwija się nasza paleta zarówno produktów jak i usług, które oferujemy.

Jesteśmy organizatorami certyfikowanych szkoleń dla firm. Posiadamy bazę certyfikowanych wykonawców usług budowlanych. To u nas odbywają się Dni Majsterkowicza, spotkania i prezentacje.

Swój sukces latami budowaliśmy na doświadczeniu, trafnym rozpoznawaniu potrzeb lokalnego rynku oraz inwestycjom w potencjał. Nadal patrzymy w przyszłość z kolejnymi planami nowych inwestycji i usług.

Kontakt

Market Budowlany Baza
43-470 Istebna
ul. Istebna-Dzielec 1641
NIP: 548-265-98-45
*pola obowiązkowe
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.
Przejdź na naszego facebooka